Wojewoda Studio chętnie bierze udział w ciekawych, innowacyjnych projektach. Szczególnie w tych, które mają promować Łódź oraz dostarczać pozytywnych emocji. 

Do kogo skierowany jest projekt Łódzka Grupa Ślubna?

Do narzeczonych oraz przyszłych par młodych. Macie zaplanowany ślub i wesele? Świetnie się składa. Łódzka Grupa Ślubna powstała z myślą o Was. Aby nasza Grupa była bardziej rozpoznawalna postanowiliśmy wyjść naprzeciw przyszłym parom młodym i pokazać nasze możliwości. Od tygodnia na antenie Radio Eska Łódź, Kurzela i Skrzypek promują „Weselny Radioturniej”, w którym do wygrania jest… wesele za free! Jak to możliwe? Łódzka Grupa Ślubna to kilkanaście firm działających w branży ślubnej. Każda z nich na poczet konkursu oddaje zwycięzcom swoją usługę. Można więc wygrać usługi kosmetyczne, fryzjerskie, wideofilmowanie, wynajem prestiżowej sali w Restauracji Gronowalski, sesję zdjęciową, tort ślubny oraz wiele innych usług, które są niezbędne do zorganizowania perfekcyjnego ślubu.

Wszystkie firmy oraz oferowane przez nich usługi znajdziecie TU.

Zainteresowani? Jeśli chcecie wygrać darmowe wesele, wyślijcie zgłoszenie na adres: wesele@eska.pl, a w wiadomości napiszcie:
– swoje imiona i nazwiska,
– kontakt telefoniczny,
– wspólne zdjęcie,
– dlaczego to Wy powinniście wygrać nagrodę główną

Zabawa podzielona jest na trzy etapy, każdy etap trwa tydzień, a zwycięska para przechodzi do Małego Finału. Trzy pary z Małego Finału walczą każda z każdą o wejście do Wielkiego Finału. Codziennie w programie Kurzela i Skrzypek od 15 walczą ze sobą dwie pary – zadają oni pytania o pożycie małżeńskie celebrytów albo ślubne zabobony. Zwycięska para przechodzi do kolejnego etapu następnego dnia. Ta para, która wygra piątkową potyczkę wchodzi do Małego Finału. I tak przez trzy tygodnie, aż wyłonimy trzy pary.

Kalendarze wygląda następująca:
25 marca – 29 marca – I tydzień eliminacji.
2 kwietnia – 5 kwietnia – II tydzień eliminacji.
8 kwietnia – 12 kwietnia – III tydzień eliminacji.
15 kwietnia – 17 kwietnia – Mały Finał – 3 pary z eliminacji walczą każda z każdą.
18 kwietnia – ewentualna dogrywka w przypadku remisu w Małym Finale.
19 kwietnia – Wielki Finał – potyczka pomiędzy dwiema najlepszymi parami z Małego Finału.
Brzmi fajnie, prawda? Nie czekajcie, wysyłajcie swoje zgłoszenie! wesele@eska.pl

Fundatorem nagród jest Łódzka Grupa Śluba. Organizator Łódzkiej Gali Ślubnej, 20 kwietnia, od 14:00 w Restauracji Gronowalski przy ul. Tymienieckiego 22/24.

Oczywiście Łódzka Grupa Ślubna nie kończy swojej działalności po zorganizowaniu i rozstrzygnięciu konkursu. Dla naszych najwierniejszych fanów przygotowaliśmy również specjalne karty, upoważniające do sporych zniżek na usługi w firmach Łódzkiej Grupy Ślubnej.