KRYSTIAN WOJEWODA

FRYZJER / STYLISTA

Może nie uwierzycie, ale Krystian miał zostać stolarzem. Uwielbiał wszystko, co było związane z drewnem. Miał już nawet przygotowane papiery do zespołu szkół rzemiosła… Pewnego dnia Krystian trafił do osiedlowego salonu Pani Teresy, który mieścił się przy ul. Przybyszewskiego 90. W salonie pracowało kilka Pań – Basia, wysoka, szczupła, o nieziemskiej urodzie, Agnieszka (uczennica) o buzi aniołka oraz Anita z figurą modelki zawsze w przyciasnych spodenkach… Krystian przez wiele minut zastanawiał się co powiedzieć. W końcu wydusił z siebie… “Co trzeba zrobić żeby zostać fryzjerem?”

Tak zaczęła się przygoda Krystiana z fryzjerstwem. Pani Teresa Baranowska przyjęła go na praktyki 11 sierpnia 1996 roku. Krystian od razu poczuł się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Patrząc na niesamowitą precyzję ruchów Krystian chłonął wiedzę w niesamowitym tempie. Nawet mimo trzytygodniowego pobytu w szpitalu Zohan nie zniechęcił się do fryzjerstwa. Poprosił on jedną z koleżanek by przyniosła mu do szpitala grzebień i nożyczki. Krystian wystylizował w szpitalu niezliczoną ilość dzieci i młodzieży. Już wtedy zaczął zarabiać na fryzjerstwie. Były to zazwyczaj słodycze i drobne upominki.

Na stanowisku “fryzjer męski” Krystian spędził 6 lat. Następnie przeszedł do francuskiej sieciówki gdzie nabył doświadczenia w damskich stylizacjach. Praca pod okiem Francuzów, na produktach L’Oreal zaowocowała zwycięstwem w eliminacjach do Mistrzostw Europy “Les Figaros de la Coif”.
W wieku 22 lat Krystian zajął na tych mistrzostwach 3. miejsce.

Kolejnym miejscem pracy Zohana był najlepszy salon fryzjerski tych czasów, który prowadził Jacek Olejniczak. Spędził on tam blisko 7 lat. Do dzisiaj Krystian uważa ten czas za najbardziej rozwojowy w jego karierze. Ciągłe szkolenia sprawiły, że K. stał się jednym z najlepszych fryzjerów nie tylko w Łodzi.

To był moment, w którym Krystian pracował niemal 24h/dobę. Wszystko to zaowocowało renomą i statusem jednego z najbardziej polecanych fryzjerów w Polsce. Aż 3 semestry Krystian spędził w prywatnym studiu fryzjerskim nauczyciel, szkoląc praktykantów, którzy dzisiaj pracują w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce.

Krystian dziś.
Własny salon fryzjerski Wojewoda Studio, cieszący się niesamowitą opinią wśród klientów z całej Polski. Ciekawy zespół, praca na najlepszych kosmetykach – Alterna, Kevin Murphy, Nashi. Ciągły rozwój – szkolenia z Fast Cuting oraz dopracowywanie technik strzyżeń. Czego chcieć więcej?

Umów się do Krystiana:
telefonicznie: +48 796 539 632
on-line: www.wojewodastudio.versum.com