Mariola Śnieg-Majewska

STYLISTKA/TECHNIK KOLORYZACJI

Prawa ręka Krystiana. Prawdziwa mistrzyni koloryzacji wyspecjalizowana jako technik kolorysta. Oczywiście cała wiedza Super Mario została nabyta podczas pracy z Krystianem. Dzisiaj to właśnie Mariola uczy fachu innych. Obecnie pod jej skrzydłem swoje umiejętności rozwijają Marcin i Łukasz.

Mariola swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w roku 2005. Pierwsze szlify zdobywała Studium Policealnym Anagra. W roku 2006 Mariola trafiła pod skrzydła Jacka Olejniczaka, gdzie rozszerzała swoją wiedzę i umiejętności w zakresie fryzjerstwa. To właśnie w salonie prowadzonym przez Jacka, Mariola wzięła udział w pierwszych szkoleniach.
W roku 2009 Mariola rozpoczęła pracę w Wojewoda Studio. Przez ponad 4 lata doskonaliła swe umiejętności pracując na produktach L’Oreal i Kerastase. Od roku 2009 po dzień dzisiejszy „Mario” odbyła ponad 100 szkoleń w Polsce i zagranicą.
Od roku 2013 salon Wojewoda Studio rozpoczął współpracę z firmą A&M Premium Distribution, dystrybutorem takich marek jak Alterna i Kevin Murphy.

Fryzjerstwo, a w szczególności koloryzacja to największa życiowa pasja Marioli, dlatego chętnie śledzi ona najnowsze trendy w branży fryzjerskiej.

Umów się do Marioli:
telefonicznie: +48 796 539 632
on-line: www.wojewodastudio.versum.com