STRZYŻENIE

KOLORYZACJA

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

MODELOWANIE

Usługi fryzjerskie

Wojewoda Studio to najwyższej jakości usługi fryzjerskie. Przez ostatnie lata udowodniliśmy sobie, jak i naszym Klientom, że jesteśmy najlepsi. W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług w ostatnim okresie dokonaliśmy kilku zmian. Jedną z nich jest zmiana dostawcy kosmetyków fryzjerskich.

Alterna Haircare

Od tej pory korzystamy z produktów firmy Alterna Polska, która jest światowym liderem naszej branży. Alterna to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Marka narodziła się w 1997 roku w Beverly Hills w Kalifornii. Misją Alterna jest wyznaczanie standardów w branży kosmetycznej dla najdoskonalszych luksusowych produktów pielęgnacyjnych do włosów. Od 3 lat jest dostępna na polskim rynku. Tylko najlepsze Salony w Polsce mogą być zaszczycone współpracą z tą firmą. Najlepszym tego dowodem jest fakt, iż od niedawna ambasadorką marki Alterna jest znana hollywoodzka aktorka – Katie Holmes.
Kevin Murphy to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych stylistów na świecie. Jest twórcą kultowego stylu „beach hair”. Swoją fryzjerską karierę rozpoczął jako praktykant w Queensland, a następnie szkolił się w słynnym salonie Vidal Sassoon w Londynie. Szybko zyskał miano mistrza stylizacji pokazów mody, sesji zdjęciowych i filmów. Jest znany na całym świecie ze współpracy z wieloma celebrytami i stylizacji dla luksusowych magazynów.

Kevin Murphy

Kevin Murphy pracując z czołowymi międzynarodowymi fotografami mody, w tym Patrickiem Demarchelier, Robertem Erdman i Richardem Bailey, stworzył oryginalny styl dla wielu wydań Vogue, Harpers Bazaar, Sport’s Illustrated, Marie Claire, Vanity Fair, Instyle, Rush, & GQ. Swój talent Murphy pokazał także w kinie przy pracy nad filmem Baza Luhrmanna “Moulin Rouge”. Kevin stylizował gwiazdy takie jak Cate Blanchett, Naomi Watts, Selma Blair, Kylie Minogue, Dannii Minogue, Claudia Karvan, Enrique Iglesias, Vanessa Hudgens, Heidi Klum, Rose Byrne, Miranda Kerr, Catherine McNeil, Jessica Hart i Abby Lee.

Stylista fryzur był rozczarowany produktami do włosów powszechnie używanymi w branży. Uznał że potrzebne są produkty, które z jednej strony nie będą obciążały włosów, a z drugiej będą na tyle skuteczne, mocne i trwałe, że sprostają wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się w obecnych czasach trendy.

Zrodzona z tej samej filozofii co produkty do pielęgnacji skóry i inspirowane tym, co w naturze najlepsze, gama produktów KEVIN.MURPHY – szamponów, odżywek, kuracji i akcesoriów do stylizacji – to przyjemne połączenie wyglądu „jak z wybiegu” i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów.